Vejos aeravimas Vilniuje

Vejos aeravimas Vilniuje yra vienas pagrindinių pavasario ir rudens darbų prižiūrint klientų veją. Žolės aeravimas, dar vadinamas skarafikavimu, dažniau atliekamas pavasario metu, siekiant atgaivinti ir sustiprinti žolės daigus ir suteikti lengvesnį medžiagų įsisavinimą. Skarifikavimo metu yra iššukuojama sena pageltusi žolė, kuri trukto įsitvirtinti jauniems daigeliams. Aeravimo metu dirvožemis yra šiek tiek įpjaunamas, kad vanduo ir oras lengviau pasiektų šaknis. Turbūt tai yra taip pat efektyvu kaip ir vejos tręšimas, tik poveikis jaučiamas viso sezono metu.  vejos aeravimas vilniuje

  • Pašalinama sena pageltusi velėna;
  • Šaknis lengviau pasiekia vanduo ir oras;
  • Pagerinamos augimo sąlygos visam sezonui. 

Žolės aeravimas atliekamas profesionalia technika, kuri specialiais peiliai pjauna ir šukuoja dirvą. Darbų metu iššukuojama labai daug pageltusios žolės, kuri yra surenkama ir išvežama. Vejos aeravimas ne tik pagerins vejos išvaizdą, bet ir palengvins jos priežiūrą viso sezono metu. 

Jei gyvenate drėgnesnoje vietovėje, miško pašonėje ar pavėsyje, turbūt susiduriate su dažna problema, tai – samanos. Samanų naikinimas paprastai atliekamas naudojant spec. paskirties trąšas, kurios išdegina samanas ir taip jas apnaikina. Vejos aeravimas išvalo veją nuo samanų, tad tokiu būdu jūs išspręsite dar vieną problemą. 

vejos aeravimaszoles aeravimas vilniuje

Žolės aeravimas Vilniuje užsakomas labai paprastai, tereikia susisiekti nurodytais kontaktais.